Клуб "Спадкоємець"

Година-реквієм "Йдемо до обелісків, як на сповідь"

8 травня пройшла година-реквієм "Йдемо до обелісків, як на сповідь", до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, для ветеранів селища 40 років Жовтня. Учасники патріотичного клубу "Спадкоємець" разом з мешканцями містечка "Дружба", учнями 4-а класу школи № 8, привітали ветеранів з святом. 
Молодь активно спілкувалася з людьми, які на власні очі бачили і на собі відчули усі страхіття Другої світової  війни. У своїй розповіді Микола Максимович щиро поділився спогадами про дитинство та юність, розповів про жахи війни, закликав молодь добре навчатися і вирости гідними громадянами своєї держави.
 Бібліотекар Єлизарова Н. продемонструвала відео-концерт "Перемога, моя Перемога!"

 
 
12 березня у ВБСЧ №2 проводився музичний  калейдоскоп «Піснею до серця, серцем до народу»  у клубі «Спадкоємець» до Шевченківських  днів. І знову оживали твори Кобзаря з уст учасників заходу поетеси-барда Арішаки Ж. та учнів  9-а класу школи №8. Підлітки не лише читали вірші Шевченка, але й висловлювали власну думку про прочитане. Ведучі Дмитрук О. та Юдіна О. вели присутніх тернистим життєвим шляхом народного співця, від дитинства до поховання на Чернечій горі. Закінчився захід переглядом буктрейлера «Шевченко-художник». Музичний  калейдоскоп показав, що палкі слова Великого Кобзаря звучать і сьогодні свіжо та велично, закликаючи сучасників любити свій край, свою рідну Батьківщину.  
 

 5 жовтня у національно - патріотичному клубі "Спадкоємець" проводився вечір оновлення душі "Раз добром зігріте серце, вік не охолоне". 

У тісному, теплому колі: молодь ЗДПЛ, ветерани та місцеві поети спілкувались, читали вірші та згадували різні випадки з свого життя. Бібліотекар Дмитрук Олена запропонувала учасникам заходу написати гарні та добрі побажання бійцям АТО та передати конверт волонтерами на передову у військову частину.


 

14 вересня проводився краєзнавчий вернісаж «Історичними шляхами Павлоградщини».  Корінний мешканець міста Левада Василь Григорович, розповідав учням ЗШ № 4 про те, яким був Павлоград у роки Другої Світової війни, як річкою Вовчою ходили пароплави, які були парки та заводи.
 

 
18 травня -Всесвітній день вишиванки.16 травня у затишному сімейному колі "Вишиті обереги читацької родини" зібрались учасники клубу "Спадкоємець", учениці 9 - х класів ЗШ №8, щоб познайомитися з відомою павлоградською майстринею  Мирославою Мартинюк. Вишивальниця цікаво розповідала про себе і свої творчі роботи. Дівчаткам дуже сподобалась домоткана скатертина 50 - х років минулого століття.4 травня для ветеранів Ради 40 років Жовтня проводився вечір - зустріч "Війна назустріч молодому дню і з гуркотом і  брязкотом котилась". 
В цей день до  них завітали учасники клубу "Спадкоємець", учні 3-а класу ЗОШ № 8, мешканці міста "Дружба". Діти читали вірші, танцювали, співали разом з ветеранами воєнні  пісні, дарували паперових голубів. 
Учениця 11-класу ЗОШ №7 Дар'я Ємельяненко презентувала вірші про долю матерів у роки Другої світової війни.
"Діти є справжніми спадкоємцями",- зазначила голова Ради ветеранів
 Теперик Алла Іванівна.

 

  18 січня  на історічне віконце
"Соборність України: від ідеї до сьогодення"
зібралися учасники клубу "Спадкоємець"
 у ЗОШ №7.

Молодь переглянула відео - фільм "Злука", а потім спілкувались, визначаючи історічне значення Соборності України на сучасному етапі.     План роботи на 2017 рік

·        Вечір  - зустріч
«Війна назустріч молодому дню із гуркотом, із брязкотом котилась»
Травень

·        Сімейне коло «Вишиті обереги читацької родини» 
 (до Дня української вишиванки)
Травень

·        Краєзнавчий вернісаж
«Історичними шляхами Павлоградщини»
Вересень

·        Вечір оновлення души
«Раз добром зігріте серце, вік не охолоне» (до Дня людей похилого віку)
Жовтень


 «Спадкоємець»
23 листопада учасники клубу "Спадкоємець" прослухали інформацію про наслідки голодомору в Україні 1932-33рр. та переглянули відеофільм про повстання селян на Павлоградщині у 30-ті роки. До уваги старшокласників була оформлена книжкова виставка "Голгофа голодної смерті"


11 жовтня до Дня захистника України та Дня Козацтва з учнями 10-го класу ЗОШ №4 проводився історичний часопис “Відлуння козацької слави”. На цей захід були запрошені: керівник кімнати бойової слави Іваніченко Ігор та волонтери Самарської паланки Козацького Війська Запорізького Ляшенко Єлизавета та Вистороп Марина. Гості розповідали про допомогу воїнам АТО на передовій, відповідали на запитання старшокласників. 

Далі захід продовжила конкурсно - розважальна програма "Козацькі розваги". Учні з завзяттям відповідали на питання вікторини, а в змаганнях з арм-реслінгу брали участь навіть дівчата! Переміг найсильніший атаман Іван Горбатенко - йому вручили грамоту, а найслабкішому - втішний приз горішки "Козацька слава". 

 На згадку про цей день всі разом зробили фото на пам'ять.


14 вересня до Дня міста відбулось засідання клубу "Спадкоємець". Для старшокласників відбулась година історичної пам'яті "Квітні, рідне місто, на добро і злагоду". У цей день до підлітків завітала підпільниця, учасниця визволення м. Павлограда Усманова Єлізавета Андріївна. Мужня жінка розповідала, як вона з своїми друзями у 15 - ти річному віці надавали інформацію для партизанського загону, як загинув під час визволення міста її батько. Діти  довго спілкувались з Єлізаветою Андріївною та зробили фото на пам'ять.6 травня для ветеранів Другої світової війни селища 40 років Жовтня проводився вечір історичної правди «Живим і полеглим присвячується». Учасники клубу «Спадкоємець» прийняли активну участь у святковому концерті до Дня пам’яті та примирення. Завідуюча всевікової бібліотеки № 2 «ДіМ» Мозолєва Ірина та бібліотекар Дмитрук Олена щиро вітали ветеранів з святом. Майстрині клубу «Берегиня» приготували власноруч в’язані квіточки миру та надії та подарували їх ветеранам.


"Сьогодні туга душу розпина"
Вечір патріотичної поезії
(До Дня пам'яті Небесної сотні)
  План роботи клубу на 2016 рік

Лютий
"Сьогодні туга душу розпина"
Вечір патріотичної поезії
(До Дня пам'яті Небесної сотні)


Травень
"Живим і полеглим присвячується"
Вечір історичної правди

Вересень
"Квітни рідне місто, на добро і злагоду"
Година історичної пам'яті

Жовтень
"Відлуння козацької слави"
Історичний часопис

Комментариев нет:

Отправить комментарий